İçeriğe git

Liderlik Tablosu


Popüler İçerik

19-12-2019 zamanından beri en yüksek saygınlığı olan içeriği gösteriliyor alan : Her alanda

 1. 1 puan
 2. 1 puan
  Bu ürün ya da yurt dışı fotoğraf kanallarında sıkça gördüğüm bu ürün olabilir. Önerileri uygun fiyatlı marka olarak verdim. Araştırıp ona göre alabilirsiniz. Kolay gelsin
 3. 1 puan
  Almak amacıyla değil ama bilgilenmek için ben de merak etmiştim. Tavsiyede bulunacak kadar bilgim olmadığı gibi kullanmışlığım da yok. Ancak eğer orta düzeyde İngilizceniz varsa Google'da "best led panel for photography" araması size oldukça ayrıntılı bilgi verip fikir sahibi yapacaktır. Kolay gelsin..
 4. 1 puan
  İyi akşamlar Levent Bey, Bence macera aramadan isabetli bir karar vermişsiniz. D7200 neredeyse D750 ayarında bir cihaz. Bu cihazda dikkat edeceğiniz önemli husus, titreşimlere karşı toleransı azdır. Kullanırken bunu aklınızdan çıkarmayın. Kararınız hayırlı olsun.
 5. 1 puan
  D7200 hiç de yabana atılacak bir cihaz değil. 17-50 lensinizi de düşünürsek, D600'ün size D7200 yanında emin olun hiç bir getirisi olmayacak. Şu aşamada D600 ile hiç uğraşmayın. Mantık, D7200 diyor.
 6. 1 puan
 7. 1 puan
  Merhaba, Sanırım D7100 AF-ON ile probleminiz için sordunuz bu soruyu. Eğer öyleyse; g3: AE-L/AF-L düğmesini ata ayarının AF-ON olduğundan emin olun. a2: AF-S öncelik seçimi ayarının Netle olduğundan emin olun. AF Alanı modu ayarının Tek Nokta AF olduğundan emin olun (burası önemli) Saygılar.
Bu afiş şu şekilde ayarlanmıştır: İstanbul/GMT+03:00
×
×
 • Yeni Oluştur...