İçeriğe git

Gizlilik Politikası

Nikontürk Üyelik Hakları ve İşleyiş Sözleşmesi & Gerekçeleri


İş bu Nikontürk Üyelik Sözleşmesi ;

 

 • 'www.nikonturk.com' sitesinin (bundan böyle Nikontürk - Nikon Türkiye Hayranları veya Nikontürk olarak anılacaktır) içeriğinden ve Sitede sağlanan fotoğraf yüklemek, eleştiri, forum, ürün satışı gibi hizmetlerden yararlanmak isteyen gerçek veya tüzel kişi üye, arasında geçerli olup, Siteye üye olmak için gereken hüküm ve şartları belirlemektedir.

 

 • Bu forumda kabul ettiğiniz koşullar çerçevesinde; cinsellik, yanlış, yanıltıcı, yasa dışı örgütlenme, kırıcı, kişisel gizlilik haklarını ihlal edici, uluslararası hukuka ve Türkiye Cumhuriyeti Yasaları'na aykırı içeriği olan iletileri kesinlikle gönderemezsiniz. Bunun yanı sıra, telif hakkı içeren dosya vb. materyalleri de paylaşamazsınız. Spam, flood, reklam, zincirleme mektup, grup pazarlama ve taciz içerikli ileti gönderimi kesinlikle yasaktır.

 

 • Bilmelisiniz ki bu forumun sahibinin veya yöneticilerinin, gönderilen içeriğin geçerliliğini kontrol edip onaylamaları imkansızdır. Lütfen şunu unutmayın; bizler atılan her iletiyi anında görüntüleyemeyiz ve iletilerin içeriği bizim sorumluluğumuzda değildir. Paylaşılmış/verilmiş bilgilerin hiçbirinin yararlı veya bütünleyici olduğunu garanti edemeyiz. Gönderilen iletiler yalnızca yazarın görüşlerini belirtir; forumun, forum ekibinin, ortaklarının veya forumun sahibinin görüşlerini değil. Eğer gönderilmiş bir iletinin sakıncalı olduğunu düşünüyorsanız, durumu derhal bir yöneticiye veya moderatöre bildiriniz. Forumun sahipleri ve forum ekibi, makul bir zaman çerçevesi içerisinde, sakıncalı olarak nitelendirilen içeriğin kaldırılmasına yönelik bir karar alma hakkına sahiptir. Bu tümüyle manuel olarak yürütülen bir süreç olduğundan dolayı lütfen iletilerin anında kaldırılmasının veya kısmen düzenlenmesinin mümkün olamayabileceğini unutmayın. Bunlar, üyelerin profil bilgileri için de geçerlidir.

 

 • Yazmış olduğunuz mesajlardan şahsınız sorumlu tutulacaktır. Ayrıca, bu forumu, forumla bağlantılı diğer web siteleri, forum ekibini ve ortaklarını zarara uğratmamayı ve oluşabilecek zararlardan korumayı kabul etmiş sayılırsınız. Bu forumun sahipleri, forumu kullanış tarzınızın neden olduğu bir durumdan dolayı resmi bir şikâyet alırsa veya yasal işlemler bunu gerektirirse, kimliğinizi (ek olarak, bu hizmeti kullanırken hakkınızda toplanmış olan diğer bilgilerinizi) açıklama haklarını saklı tutar.

 

 • Kayıt esnasında size kullanıcı adı seçme özgürlüğü verilmektedir. Tavsiyemiz, isminizin size özgü ve etik olarak uygun olmasıdır. Kayıt etmek üzere olduğunuz kullanıcı hesabınızın parolasını gerektiğinde güvenlik ve doğrulama nedeniyle bir yönetici istisna olmak üzere hiç kimseye vermemeyi kabul etmiş sayılıyorsunuz. Bununla birlikte, başka bir kullanıcının hesabını kullanmamayı da kabul etmiş sayılıyorsunuz. Hesabınızın güvenliği için önerimiz, karmaşık ve eşsiz parolalar kullanmanızdır.

 

 • Kayıt olup parolanızla giriş yaptıktan sonra ayrıntılı olarak bilgilerinizi girebilme imkanına sahip olabileceksiniz. Düzgün ve tutarlı bilgiler vermek, sizin sorumluluğunuzdadır. Forum yöneticileri verdiğiniz bilgilerde bir tutarsızlık veya etiğe aykırı bir durum tespit ederse, gerek uyararak gerekse uyarmaksızın bunları gidermek için bilgilerinizi düzenleyebilirler. Bu durumda bazı yaptırımlar uygulanabilir.

 

 • Nikontürk, Bu Sözleşmeyi tek taraflı olarak değiştirme ya da tadil etme hakkına sahiptir.

 

 • Üyelerin ve Misafirlerin www.nikonturk.com ve onun hizmetlerinden faydalanmak için sitede işlem yaptığında kullanıcının IP numarası www.nikonturk.com sunucularında kayıt altına alınmaktadır. Nikontürk tüm Üyelerin kişilik haklarına, gizlilik haklarına saygı duymaktadır. Tüm Bilgiler ne olursa olsun yargı mercileri istemi haricinde her ne sebeple olursa olsun kişisel bilgileri hiçbir kurum veya kuruluşa vermeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

 

 • Nikontürk gerekirse hiçbir sebep beyan etmeden istediği Bir ÜYENİN üyeliklerine son verme hak ve yetkisine sahiptir.

 

 • Nikontürk ' ün iptal ettiği veya üyelikleri sözleşme maddeleri gereğince iptal edilen Kişinin üyelik bilgileri Nikontürk tarafından saklanacaktır.

 

 • Üyelik sözleşme maddeleri gereğince iptal edilen BİREYSEL üYELER dışında, üyeliklerini iptal eden BİREYSEL üYELER, Nikontürk ' e başvuru formu doldurarak başvurma suretiyle üyeliklerini geri alabileceklerdir.

 

Nikontürk'e üye olabilmek için iş bu Sözleşmenin hüküm ve şartlarının üye tarafından kabul ve taahhüt edilmesi gerekmektedir. Eğer aşağıda belirtilen hüküm ve şartları kabul ediyorsanız, lütfen metnin sonunda yer alan Kuralları okudum ve kabul ediyorum Alanını İşaretlemenizdir.

  Nikontürk | Fotoğraf ve Nikon Dünyası, Ankara - Çankaya, Ankara, Ankara, 6530

  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...