İçeriğe git

Recommended Posts

Merhabalar , İstanbul'da Nikon fotoğraf makinesi orjinal fiyatıyla , sağlam bir şekilde nereden alınabilir? Sirkeci'de birçok dükkan mevcut fakat aralarında uçurum fark var. Örneğin Nikon D810 , birinde 19 bin TL iken , diğerinde 10 bin TL. , 2 side Nikon Resmi Karfo Karacasulu Garantili. Peki bu fiyat aralığı neden böyle ? insanı düşündürüyor. Bilgisi olan fotoğrafçı arkadaşlar yazabilir mi ?

Bu yazıyı paylaş

İçeriğin Bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Karfo garantili D810 10.000 TL yanıltıcı geldi. Bu fiyatı nereden aldınız? Fiyat ve garantiden eminseniz kaçırmayın. Karfo garantili D610 bu fiyatlarda.

Hayyam'da Macro Foto ve ana yol üzerinde Yuvam Foto.

Bu yazıyı paylaş

İçeriğin Bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Büyük olasılıkla ucuzu sadece gövde, pahalısı da objektifle beraber. Eğer gerçekten böyle ise ve bu farkı anlamadı iseniz daha ucuz bir makine ile başlamanızı öneririm.

Bu yazıyı paylaş

İçeriğin Bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
26 dakika önce, myasar yazdı:

Büyük olasılıkla ucuzu sadece gövde, pahalısı da objektifle beraber. Eğer gerçekten böyle ise ve bu farkı anlamadı iseniz daha ucuz bir makine ile başlamanızı öneririm.

:)

Bu yazıyı paylaş

İçeriğin Bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
6 saat önce, myasar yazdı:

ne şirin seysin sen öyle :) fotoğrafçımı olacaksın büyüyünce. bende ne kadar aptalım ya , meğersem lens ile birlikteymiş nasıl göremedim. bak sen şu işe.  tövbe yarrabi , hepsi BODYYYYYY BODYYYY LENSLİ'LER ZATEN FİYATI YUKARIDA.

Bu yazıyı paylaş

İçeriğin Bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İltifatınıza teşekkürler. Sağolun..

Fotoğrafçı olabilmek için elimden gelen çabayı gösteriyorum.

Umarım bir gün ben de sizin gibi bir fotoğrafçı olurum..!!

Bu yazıyı paylaş

İçeriğin Bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bana da 19bin çok yüksek geldi. o fiyata d850 alınır sanki. 

Bu yazıyı paylaş

İçeriğin Bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizde Yorum yazmak için Hesap oluşturun veya Oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap