İçeriğe git
Sebahattin Demir

Nikon d810 sık kullanılan ayarlar

Recommended Posts

Değerli dostlar,

 

Nikon D810 gövde kullanıyorum. Aldığımdan beri bu model hakkında çok fazla yayın okudum, video seyrettim, ustalarla görüştüm ve bizzat denemeler yaptım. Bu süreçte en fazla eksikliğini yaşadığım şey, anlaşılır ve hap gibi kullanılacak bir ayar yapma konulu dokümandı. Sonunda bunu kendim yazmaya karar verdim, burada sizinle paylaştım.

 

Umarım bu makaleyi faydalı bulursunuz. Belirtmeliyim ki, bunlar benim için işe yarayan ayarlardır ve sizin ihtiyaçlarınıza uymuyor olabilirler. Mevcut tüm özelliklerden ve özelleştirmelerden yararlanmak için fotoğraf makinenizi keşfetmeniz ve her ayarı mümkün olduğu kadar çok öğrenmeniz en iyisidir.

 

Saygılar

  • Harika 3

Bu yazıyı paylaş


İçeriğin Bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sebahattin Bey Merhaba;

 

Ciddi emek verilerek hazırlanmış bir makale olmuş. Şimdi iş yerindeyim hızlıca göz gezdirdim, ancak akşam eve gidince tekrar tekrar detaylıca okuyacağım. fotoğraflı anlatım olması daha kolay anlaşılır kılmış, Canon'dan Nikon'a geçiş yapan birisi olarak bazı ayarları bulmam ve düzenlemem epey vaktimi alıyordu hatta bazı ayarları internette arattırdıktan sonra yapabiliyordum. Sizin makaleniz sayesinde menüyü daha detaylı ve hızlı kullanılabilir hale getirebilirim. Emekleriniz için teşekkür ederim. 

Bu yazıyı paylaş


İçeriğin Bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@hüseyin özdemir bey,

Beğendiğinize sevindim, teşekkür ederim.

Saygılar.

 

Bu yazıyı paylaş


İçeriğin Bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizde Yorum yazmak için Hesap oluşturun veya Oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

×