İçeriğe git

Yeni Site Hakkında...

Merhaba Hoşgeldiniz

Yeni olan alt yapımız ve tasarımımızın çalışmaları halen devam etmektedir. Bu sebeble siz değerli Nikontürk sakinlerine gördüğüz hata veya yanlış bir durumu bize bildirmenizdir.

Bir yandan biz halen çalışıyor olacağız bu halde siteyi yayın alma sebebimiz sizlerden uzak kalmamak içindir..

 

Nikontürk'de başlıca neler değişti ; 

 

 • Tasarım tamamen değişti kolay kullanım ferah bir düzene geçirdik.
 • NT -Market adı altında bulunan ilan bölümümüz tamamen değiştirildi daha profesyonel bir ilan sistemi gelirdildi.
 • Galeri bölümünde fotoğraf yükleme ve izleme alanları tamamen değiştirildi.
 • Forum bölümleri kolaylaştırıldı ve konu izlenim ekranları daha cok kullanılır hale getirildi.
 • Yeni Sınavlar bölümü devreye alındı. Tüm üyelerin  sınav ekleyebileceği hem eğlenceli hemde eğitim amaçlı bir bölüm getirildi.
 • Sistem alt yapısında büyük hız ve güvenlik sağlayan büyük değişiklikler yapıldı.
 • NT-Gruplar çok yakında devreye alınacak kullandığınız bunun  hakkında detaylı bilgi sağlanacaktır sizlere..
 • Bundan başka bir çok süpriz yeniliği süre içinde sizlere haberdar ederek yayına alacağız.

 

Lütfen sizlerde fikirlerinizi önerilerizi bizlerle çekinmeden paylaşabilirsiz. Gördüğünüz yanlışlarları hataları çevirim eksiklerini bizlerle hemen paylaşınız 

Kolay ve hızlı bir şekilde buradan iletişime geçebilirsiniz İletişim Kur

 • Kemal Öztürk Turkoy
  Kemal Öztürk Turkoy

  Nikon Geniş, Ultra Geniş ve Balık Gözü - 3 Yeni Objektif Duyurdu

  nikon_lenses_nikkor_range_image_pr--original.png

  Amsterdam, Hollanda, 31 Mayıs 2017: Nikon, şimdiye kadarki ilk NIKKOR FX balık gözü zoom objektif, hızlı bir FX 28 mm prime objektif ve ultra geniş bir DX zoom objektif ile objektif portföyünü genişletiyor. Mekan genişletmek ve abartılı perspektifler yakalamak isteyen fotoğrafçılar için bu üç objektif, şaşırtıcı olanaklar sağlıyor.

   

  Etkinlik, düğün, portre, seyahat ve manzara fotoğrafçıları yeni AF-S NIKKOR 28mm f/1.4E ED ile hikayelerini anlatmak için daha fazla özgürlüğe sahip oluyor. Nikon'un beğenilen f/1.4 NIKKOR serisinin en son üyesi olan bu objektif, her türlü ışıkta olağanüstü estetik kontrolü sunuyor. Zor açılar çekmek isteyen fotoğrafçılar, Nikon'un ilk balık gözü zoom objektifi ile gerçek dairesel perspektiften kadrajı dolduran bir görüntüye geçebilir. AF-S FISHEYE NIKKOR 8–15 mm objektifin gelişmiş optik yapısı kaliteden ödün vermeden çok yönlülüğü garantiler. Çarpıcı perspektifler keşfetmeye hazır DX kullanıcıları yeni AF-P DX NIKKOR 10–20 mm VR zoom objektifin yeteneklerini takdirle karşılayacak. Kullanımı kolay ve seyahat özgürlüğü için geliştirilmiş, bu düşük ağırlıklı geniş açılı zoom objektif olağanüstü resim kalitesi ve ödediğinizin karşılığını fazlasıyla sunar. Nikon'un pratik, yüksek çözünürlüklü DX biçimli D-SLR'ları için mükemmel bir yol arkadaşıdır.

   

  Nikon BV Ürün Pazarlama Müdürü Dirk Jasper, "Fotoğrafçılık zorlu bir hikaye anlatma biçimidir ve dünyayı benzersiz bir şekilde resmetmek için geniş bir perspektife sahip olmak elinizi güçlendirir. NIKKOR objektif serimize geniş açılı üç yeni model eklemiş olmaktan gurur duyuyoruz. Bu modellerin her biri, olağanüstü resim kalitesiyle ünlü NIKKOR ile hikayeler anlatmaya yönelik yeni olanaklar sunuyor" diyor.

   

  AF-S FISHEYE NIKKOR 8–15mm f/3.5–4.5E ED. Tek bir objektifte iki farklı balık gözü efekti. 8 mm dairesel perspektiften 15 mm tam kadrajlı balık gözü resme kolayca geçin. f/3.5'lik en geniş diyafram ayarında bile uçtan uca görüntü keskinliğine sahip olağanüstü yüksek çözünürlüklü resimler alın. 0,16 m'lik minimum netleme mesafesinden yararlanın. Bu objektif, sağlam, toza ve suya karşı dirençli bir yapıya ve kombine bir objektif koruyucu ve objektif kapağına sahiptir.

   

  AF-S NIKKOR 28mm f/1.4E ED. Vizyonunuza ayak uydurun. Asıl hikayeyi aktarın. Her ayrıntıyı daha da ayrıntılı bir şekilde fotoğraflayın. Her türlü ışıkta ve diyafram tamamen açıkken bile, olağanüstü yüksek çözme gücüyle muazzam estetik kontrolden yararlanın. Yalnızca 0,28 m'lik minimum netleme mesafesi daha fazla çok yönlülük sunar. Zorlu hava koşullarında güvenilir çekim için toza ve suya karşı dirençli bir yapıya sahiptir.

   

  AF-P DX NIKKOR 10–20mm f/4.5-5.6G VR. Etkileyici perspektiflere yolculuk. Engin bulutlardan tam kadrajlı yakın çekimlere, 10 - 20 mm odak uzaklığı aralığı ve 0,22 m minimum netleme mesafesiyle zorlu resimleri kolayca çekin. Nikon'un titreşim azaltma (VR) teknolojisi, düşük ışıkta bulanıklaşma olmayan ve daha keskin çekimlere ulaşmaya yardımcı olur. AF-P Stepping Motor, sarsıntısız, hızlı ve neredeyse sessiz otomatik netleme sağlar. Bu ise, film çekiminde ekstra avantaj sunar.

   

   

   

  Nikon AF-P DX NIKKOR 10–20mm f/4.5-5.6G VR Teknik Özellikler

  nikon_10-20mm.png

   

   

  AF-S NIKKOR 28mm f/1.4E ED

  nikon-28mm-f:1.4.png

   

   

  AF-S FISHEYE NIKKOR 8–15mm f/3.5–4.5E ED

  nikon_8-15mm.png

   

   

   
  Kullanıcı Geri Dönüşleri

  Recommended Comments

  Şuan için herhangi bir yorum yazılmamıştır.  Sizde Yorum yazmak için Hesap oluşturun veya Oturum açın

  Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

  Hesap oluştur

  Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

  Hesap Oluştur

  Giriş yap

  Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

  Giriş Yap

×